De Fenix is de meest technische jas die Montec ooit gemaakt heeft en bevat jaren van ervaring en ontwikkeling die resulteert in dit knap staaltje werk. Deze jas is in staat de zwaarste weersomstandigheden met vlag en wimpel te doorstaan. Met een technische shell constructie is de Fenix de ideale keuze om als buitenste laag te fungeren. Deze jas is zo technisch dat je misschien denkt dat ‘ie alleen geschikt is voor de diepste sneeuw, maar niks is minder waar. Dit is een super veelzijdige jas, mede door de grote hoeveelheid opslag mogelijkheden en al het andere wat je nodig hebt om een hele dag lang comfortabel te blijven op de berg. De Fenix jas is lichtgewicht en perfect voor iedereen die zich klaarmaakt voor een volgend avontuur.
Speciaal ontworpen voor skiën en snowboarden. Boordevol functies en technologie die je nodig hebt voor een dag op de berg.
Geen isolatie om het kledingstuk licht en veelzijdig te houden. Gebruik laagjes naar eigen voorkeur.
De Shield-Tec 3L shell is een super duurzame nylon stof met 300,000+ Martindale score en fantastische waterdichtheid en ademend vermogen. Ontworpen als de ultieme bescherming tegen sneeuw en vocht, is deze stof perfect voor avonturen in de diepe sneeuw of dagen in het slechtste weer. Deze stof houdt je hoe dan ook droog.
30.000 mm
20.000 g
Wij voorzien al onze stoffen van de PFC-vrije ECO Huntsman Zelan R3 DWR-behandeling. Water parelt van de stof af in plaats van binnen te dringen. Dit zorgt voor een betere waterdichtheid en minder binnendringend vocht, zelfs in zware weersomstandigheden en diepe poedersneeuw.
Wij plakken onze naden volledig af om ervoor te zorgen dat er geen water kan binnendringen. De naden zijn het zwakste punt van elk kledingstuk, dus door een speciale tape te gebruiken die ze volledig waterdicht maakt, kun je met een gerust hart de diepste poeder en de hevigste stormen aan.
De Fenix jas en bib hebben een 3-laags technische shell die gebruik maakt van actief hydrofiel membraan, die zorgt voor totale bescherming tegen sneeuw en vocht. Lichtgewicht en prestatiegericht, deze items zijn super divers en perfect om als buitenste beschermlaag te gebruiken.